Hlavní stránka Ceník Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Kosmetika Pedikúra Léčba rázovou vlnou

Manuální lymfodrenáž: Zázračná masáž


Jen málo procedur je tak příjemných - a prospěšných.


Vyčistí pleť, zeštíhlí stehna, zvýší imunitu - není to skvělé?


Zjednodušeně řečeno jde o zdraví velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy.

Tato tělesná tekutina má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu… Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Dochází k narušení spojovacích vláken mezi svaly a kůží, což způsobuje ochabnutí kůže v elastické tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou nohou, otoky… Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě. Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech). U žen zralého věku lymfatická masáž obličeje vypíná kůži a odstraňuje dvojitou bradu.

Upraví se metabolismus. Klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Organismus se harmonizuje. Zlepší se elasticita a vzhled pokožky. Uplatnění najde tato masáž také v boji s celulitidou. Pozitivně ovlivňuje autonomní nervový systém. Kromě zdravotních vlivů mají lymfatické masáže také značné relaxační účinky, které jsou v dnešní hektické době plné stresů velmi důležité a ocení je každý moderní člověk.

Lymfatická masáž ztrácí účinek v kombinaci s jakoukoli jinou masáží stejné části těla v jednom dni.

Krk zepředu + obličej 30 min. 295,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + obličej 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + HK 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + hrudník + záda 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + DK 40 min. 450,- Kč
Krk zepředu + DK + bedra 75 min. 550,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + záda + bedra 40 min. 550,- Kč
Celé tělo 150 min. 1450,- Kč
Ke každě 10 lymfatické masáži 2x lymfoven zdarma !!!
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz