Hlavní stránka Ceník Výhodný program Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Anticelulitidová masáž Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Thalaspa Vacupress Depilace cukrovou pastou Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Parafinové zábaly Medová masáž Kosmetika Kyslíková kosmetika Vacu Well Modeláž nehtů Pedikúra Masáž chodidel Léčba rázovou vlnou

Manuální lymfodrenáž: Zázračná masáž


Jen málo procedur je tak příjemných - a prospěšných.


Vyčistí pleť, zeštíhlí stehna, zvýší imunitu - není to skvělé?


Zjednodušeně řečeno jde o zdraví velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy.

Tato tělesná tekutina má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu… Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxických látek, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody. Dochází k narušení spojovacích vláken mezi svaly a kůží, což způsobuje ochabnutí kůže v elastické tkání. Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, únavou nohou, otoky… Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě. Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické masáže pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců (svalové vyčerpání, zvýšené napětí po sportovních výkonech). U žen zralého věku lymfatická masáž obličeje vypíná kůži a odstraňuje dvojitou bradu.

Upraví se metabolismus. Klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Organismus se harmonizuje. Zlepší se elasticita a vzhled pokožky. Uplatnění najde tato masáž také v boji s celulitidou. Pozitivně ovlivňuje autonomní nervový systém. Kromě zdravotních vlivů mají lymfatické masáže také značné relaxační účinky, které jsou v dnešní hektické době plné stresů velmi důležité a ocení je každý moderní člověk.

Lymfatická masáž ztrácí účinek v kombinaci s jakoukoli jinou masáží stejné části těla v jednom dni.

Krk zepředu + obličej 30 min. 295,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + obličej 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + HK 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + hrudník + záda 60 min. 450,- Kč
Krk zepředu + DK 40 min. 450,- Kč
Krk zepředu + DK + bedra 75 min. 550,- Kč
Krk zepředu + krk zezadu + záda + bedra 40 min. 550,- Kč
Celé tělo 150 min. 1450,- Kč
Ke každě 10 lymfatické masáži 2x lymfoven zdarma !!!
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz