Hlavní stránka Ceník Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Kosmetika Pedikúra Léčba rázovou vlnou

Dornova metoda a Breussova masáž


Dornova metoda a Breussova masáž Jedná se o šetrné a nebolestivé napravování nesprávné polohy kloubů a obratlů za aktivní účasti pacienta. Co to znamená? Pacient je poučen o tom, jak má dýchat a jak pohybovat končetinami, aby došlo k uvolnění okolního svalstva a bylo možné přistoupit k napravování. Obvykle stačí pouze 2 ošetření, pouze u složitějších případů je nutno napravování opakovat víckrát. Pacient navíc bude umět provádět určité cviky, které bude dělat doma sám, tak aby bylo napravení trvalého rázu.

Nejdříve se zkontroluje délka dolních končetin, následuje kontrola kolenních a hlezenních kloubů, vyšetření křížové kosti a poté se pacientovi provede harmonizující a uvolňující Breussova masáž s třezalkovým olejem. Následně se vyšetří celá páteř a napraví vybočené obratle.

Tato metoda je velmi jemná a rozhodně při jejím provádění pacienta nic nebolí. Na druhé straně její účinek je dalekosáhlý, protože neřeší jen lokální bloky, ale i mnohaleté zdravotní komplikace, které vznikly na základě špatného postavení kloubů a obratlů. Mnoho lidí má nejrůznější potíže, fyzického i psychického původu, které se dají vyléčit pomocí Dornovy metody. I zdálnivě zdravý člověk může mít minimální rozdíl v délce dolních končetin, což mu způsobuje zbytečné bolesti na různých úrovních páteře. A většina těchto lidí se naučilo žít s touto bolestí. Prášek proti bolesti to spraví. Nespraví a navíc zatíží další orgány.

Proto doporučuji vyzkoušet tuto metodu. A udělat něco pro své zdraví. Můžete se objednat i jen na vyšetření, pokud si nejste jisti, že nějaký problém máte. Potom se bude postupovat podle potřeby.


Záda 60 min. 480,- Kč
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz