Hlavní stránka Ceník Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Kosmetika Pedikúra Léčba rázovou vlnou

Odstranění a léčba celulitidy


AWT - úspěšná terapie celulitidy s viditelným a dlouhotrvajícím výsledkem


Terapie Akustickou Vlnou označovaná zkratkou AWT je moderní, vysoce účinná metoda aplikace akustické vlny na oblasti těla postižené celulitidou. Akustická vlna se užívá v medicíně s velkým úspěchem od roku 1980 pro rozbíjení ledvinových kamenů a od roku 1990 pro léčení bolesti šlach a svalů.

V estetické medicíně se AWT objevila v roce 2007. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. Tato pokroková metoda je využívána rostoucím počtem žen jako preventivní. Zákrok omezující náchylnost k celulitidě nebo pro odstranění či omezení viditelných příznaku celulitidy.

AWT dnes představuje úspěšný recept proti celulitidě užívaný celosvětově ve více než 600 centrech.

Co vše dokáže AWT

Přístroj D-ACTOR 200 dokáže velmi účinným způsobem odbourávat tukové buňky. V průběhu zákroku uvolňuje akustická rázová vlna zatvrdlou vazivovou tkáň. Tím zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Díky tomu dochází okamžitě ke zmenšení tukových buněk a zároveň k zeštíhlení ošetřované oblasti.

Ošetření akustickou rázovou vlnou


Aby byl účinek efektivní a dlouhotrvající, je třeba absolvovat 6 až 10 zákroků, které jsou prováděny jednou až dvakrát týdně. Celý zákrok trvá 30 minut. Výrazné zlepšení struktury kůže je viditelné již po 3 až 4 zákrocích. Zlepšení stavu probíhá postupně, a to i po ukončení léčebné série - až do 6-ti i více měsíců.

Ošetřované oblasti


Pro dosažení účinku a dlouhotrvajícího efektu je třeba 6 až 10 zákroků prováděných až dvakrát týdně. Zákrok trvá pouhých 30 minut a nijak vás neomezí v běžných pracovních či společenských aktivitách.

Ošetření akustickou rázovou vlnou - AWT
Struktura kolagenu v pokožce - věk 50 let
Celulitida - struktura kolagenu v pokožce

Celulitida - struktura kolagenu v pokožce

Celulitida - struktura kolagenu v pokožce
 


Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu - toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby. Viditelné výsledky se dostaví již po 3 - 4 ošetřeních.

Celulitida - před zákrokem Celulitida - po zákroku Celulitida - před zákrokem Celulitida - po zákroku
Před zákrokem Po zákroku Před zákrokem Po zákroku


Neinvazivní metoda - bez operace - pro zeštíhlení a odstranění celulitidy a strií je účinná již po 3 - 4 ošetřeních. Pro dlouhodobý efekt doporučujeme 6 – 10 ošetření.

Ošetření jedné lokality (přední stehna, nebo zadní stehna, nebo hýždě, nebo paže) 950,- Kč
Zvýhodněné předplatné - balíček 6 ošetření rázovou vlnou při platbě najednou
(přední stehna, nebo zadní stehna, nebo hýždě, nebo paže)
4 750,- Kč
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz