Hlavní stránka Ceník Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Kosmetika Pedikúra Léčba rázovou vlnou

Bezbolestná liposukce, neinvazivní liposukce


AWT - úspěšná terapie celulitidy s viditelným a dlouhotrvajícím výsledkem


Terapie Akustickou Vlnou označovaná zkratkou AWT, také známá jako bezbolestná resp. neinvazivní liposukce je moderní, vysoce účinná metoda aplikace akustické vlny na oblasti těla postižené celulitidou. Akustická vlna se užívá v medicíně s velkým úspěchem od roku 1980 pro rozbíjení ledvinových kamenů a od roku 1990 pro léčení bolesti šlach a svalů.

V estetické medicíně se AWT objevila v roce 2007. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. Tato pokroková metoda je využívána rostoucím počtem žen jako preventivní. Zákrok omezující náchylnost k celulitidě nebo pro odstranění či omezení viditelných příznaku celulitidy.

AWT dnes představuje úspěšný recept proti celulitidě užívaný celosvětově ve více než 600 centrech.

Co vše dokáže AWT

Přístroj D-ACTOR 200 dokáže velmi účinným způsobem odbourávat tukové buňky. V průběhu zákroku uvolňuje akustická rázová vlna zatvrdlou vazivovou tkáň. Tím zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Díky tomu dochází okamžitě ke zmenšení tukových buněk a zároveň k zeštíhlení ošetřované oblasti.

Ošetření akustickou rázovou vlnou - bezbolestná liposukce


Aby byl účinek efektivní a dlouhotrvající, je třeba absolvovat 6 až 10 zákroků, které jsou prováděny jednou až dvakrát týdně. Celý zákrok trvá 30 minut. Výrazné zlepšení struktury kůže je viditelné již po 3 až 4 zákrocích. Zlepšení stavu probíhá postupně, a to i po ukončení léčebné série - až do 6-ti i více měsíců.

Ošetřované oblasti


Pro dosažení účinku a dlouhotrvajícího efektu je třeba 6 až 10 zákroků prováděných až dvakrát týdně. Zákrok trvá pouhých 30 minut a nijak vás neomezí v běžných pracovních či společenských aktivitách.

Ošetření akustickou rázovou vlnou - AWT - bezbolestná liposukce
Struktura kolagenu v pokožce - věk 50 let
Bezbolestná liposukce - struktura kolagenu v pokožce

Bezbolestná liposukce - struktura kolagenu v pokožce

Bezbolestná liposukce - struktura kolagenu v pokožce
 


Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu - toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby. Viditelné výsledky se dostaví již po 3 - 4 ošetřeních.

Bezbolestná liposukce - před zákrokem Celulitida - po zákroku Bezbolestná liposukce - před zákrokem Bezbolestná liposukce - po zákroku
Bezbolestná liposukce
Před zákrokem
Bezbolestná liposukce
Po zákroku
Bezbolestná liposukce
Před zákrokem
Bezbolestná liposukce
Po zákroku


Neinvazivní bezbolestná metoda - "liposukce" bez operace - pro zeštíhlení a odstranění celulitidy a strií je účinná již po 3 - 4 ošetřeních. Pro dlouhodobý efekt doporučujeme 6 – 10 ošetření.
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz