Hlavní stránka Ceník Výhodný program Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Anticelulitidová masáž Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Thalaspa Vacupress Depilace cukrovou pastou Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Parafinové zábaly Medová masáž Kosmetika Kyslíková kosmetika Vacu Well Modeláž nehtů Pedikúra Masáž chodidel Léčba rázovou vlnou

Depilace cukrovou pastou Pandhy's


Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu. Depilace je proto téměř bezbolestná. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, klín - brazilská depilace). Naší metodou lze odstranit chloupky dlouhé už 2-3 mm (přes 5 mm nemusí být depilace příjemná), proto Vaše pokožka může být stále hladká. Depilace cukrovou pastou Pandhy´s je určena jen pro profesionální použití.

Pandhy’s depilační cukrová pasta, zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou v oblasti depilace i pro nejmodernější i nejnáročnější kosmetické salony.

Pandhy’s depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsahuje cukr a vodu. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití Pandhy’s depilační cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Pandhy’s depilační cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a tak se depilace stává bezbolestnou. Do teplých pryskyřic se vlepují i živé kožní buňky, což pokožku velmi traumatizuje.

Pandhy’s depilační cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Proto se pasta může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji.

Pandhy’s depilační cukrová pasta je úsporná, není třeba používat dep. papírky, textilní proužky či jiné pomůcky. Se stejným množstvím pasty odstraníte chloupky z větší plochy pokožky než při požití teplého vosku.

Pandhy’s depilační cukrová pasta se dokonale odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo jiného povrchu. Odpadá použití chemických čistících prostředků, je tedy i ekologická. Je konec věčného lepkání a neodstranitelných skvrn!

Pandhy’s depilační cukrovou pastu kosmetička ve vlažném stavu vmasíruje do pokožky. Nehrozí žádné popálení, jako u teplého vosku.


Drobná depilace   do 100,- Kč
Obličej celý   250,- Kč
Lýtka   340 - 500,- Kč
Stehna   340 - 500,- Kč
Celé nohy   550 - 750,- Kč
Záda pánská   900,- Kč
Hrudník   500,- Kč
Bikiny   200,- Kč
Podpaží   250,- Kč
Ruce po loket   250 - 300,- Kč
Ruce celé   300 - 400,- Kč
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz