Hlavní stránka Ceník Výhodný program Objednání Dárkové poukazy Kontakt
Odstranění celulitidy Manuální lymfodrenáž Bezbolestná liposukce Anticelulitidová masáž Relaxační masáž Přístrojová lymfodrenáž Indická masáž hlavy Masáž lávovými kameny Thalaspa Vacupress Depilace cukrovou pastou Dorn a Breuss Lymfodrenáž obličeje a dekoltu Parafinové zábaly Medová masáž Kosmetika Kyslíková kosmetika Vacu Well Modeláž nehtů Pedikúra Masáž chodidel Léčba rázovou vlnou

Zábaly na hubnutí, zpevnění, celulitidu Thalaspa


Ve světě současné kosmetologie léčebného a estetického směru preparáty Thalaspa zaujímají už mnoho let jedno z prvních míst. Preparáty jsou vyráběny s použitím mořských řas, bahna a minerálů získávaných z vody čistého světového oceánu na západním pobřeží Francie, v provincii Bretaň. Vysoce účinná séra a koncentráty s výtažky z mořských řas mají schopnost vstřebávat z těla toxické látky a tím zároveň léčit různé stupně celulitidy. Zábaly zpevňují, zeštíhlují, obnovují pevnost pokožky.

Doporučený počet ošetření - doporučujeme 10 návštěv, 2x týdně a následné preventivní a udržovací návštěvy cca 1x měsíčně.

Zábaly na hubnutí, zpevnění, celulitidu THALASPAPopis produktu: Tento typ zábalu je určen zlepšování stavu pokožky a zmenšování objemu. Pomáhá detoxikovat a odbourávat tuky v podkoží díky přírodním látkám v mořských produktech firmy Thalaspa.

Používáme přírodní mořské produkty (sůl,řasy,hlína,bahno) Thalaspa ze západního pobřeží Francie.Díky vysokému obsahu aktivních látek a zvláštní technice zábalu, už po několika procedurách pozorujete zmenšení objemu,pokožka se stává pevnější a hladší.

Proti celulitidě, na hubnutí, na zpevnění: nohy, břicho (doporučeno 10 procedur 2 krát v týdnu a poté 1 krát v týdnu, pitný režim, aktivní způsob života).

Používáme speciální peeling, zábal mořskými řasami, drenážní krém, krém proti celulitidě, gel na zpevnění.

Lze aplikovat také jednorázově a využít pro báječnou relaxaci, nebo spojit s masáží a udělat si příjemný den.

Doporučujeme také jako vhodný dárek nejlépe pro ženy.

Program - ploché bříško

doba ošetření 50 min. 700,- Kč
5 x procedura 50 min. 2800,- Kč
10 x procedura 50 min. 5400,- Kč

Program - zvýšení pružnosti pokožky

doba ošetření 60 min. 690,- Kč
5 x procedura 60 min. 3300,- Kč
10 x procedura 60 min. 5400,- Kč

Program - hubnutí

doba ošetření 60 min. 720,- Kč
5 x procedura 60 min. 3450,- Kč
10 x procedura 60 min. 6000,- Kč
Relaxační centrum IDA 2009©
Design & programming by oldik@dragonboat.cz